Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Chcesz dowiedzieć się więcej - napisz lub zadzwoń!

E-mail: kontakt@achedaway.pl

Telefon: 515 515 307

Masażery pneumatyczne — właściwości

Pistolety do masażu kryją w sobie bardzo wiele możliwości. Pozwalają między innymi na samodzielne poradzenie sobie na przykład z dolegliwościami bólowymi. Dodatkowym ich atutem jest stosunkowo prosta obsługa oraz niewielkie i poręczne rozmiary. Tak zwane młotki do masażu dają zatem możliwość zwalczania rozmaitych zmian przeciążeniowych.

Jeżeli więc borykasz się z dyskomfortem, który jest rezultatem na przykład pracy fizycznej lub biurowej bądź też uprawiania sportu, nasze pistolety do masażu to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Nasze młotki do masażu docenisz dodatkowo za ich mobilność. Bez problemu bowiem można zabrać je w podróż, gdyż wyróżniają się niewielkim rozmiarem, a także zabezpieczeniem w postaci specjalnego futerału. Tym sposobem przenoszenie pistoletów nie stanowi dla nikogo żadnego problemu.

Młotki do masażu — sposób działania

Jak to się dzieje, że nowoczesne masażery pneumatyczne dają możliwość skutecznego uśmierzenia bólu? Skuteczność tej technologii to przede wszystkim zapewnienie większej głębokości uderzenia od innych dostępnych na rynku masażerów. Nasze pistolety do masażu dzięki możliwości dostosowania prędkości do indywidualnych potrzeb oraz specjalnym nakładkom, dają sobie radę nawet z największym dyskomfortem oraz bólem.

Sposób działania polega na zmniejszaniu napięcia oraz sztywności, a także pobudzania regeneracji za sprawą energii kinetycznej tworzonej przez głowicę masażera. Osiągnięcie spektakularnych efektów jest możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiednich końcówek masujących, które są przeznaczone do różnych części ciała.

Co wyróżnia pistolety do masażu - dane techniczne

Masażer pneumatyczny charakteryzuje się m.in.:

 • wysoką amplitudą drgań,
 • doskonale wyprofilowaną głowicą,
 • innowacyjnymi nieporowatymi materiałami o właściwościach antybakteryjnych,
 • możliwością zmiany głowicy wedle potrzeb (głowica miękka, głowica płaska, głowica stożkowa, głowica rozwidlona),
 • wielopoziomowym ustawieniem prędkości,
 • cichym działaniem,
 • ergonomiczną i dobrze wyważoną konstrukcją,
 • komfortową i intuicyjną obsługą,
 • długą żywotnością baterii, która pozwala na bezustanną pracę nawet do kilku godzin,
 • zabezpieczeniem w postaci automatycznego wyłącznika.

Komu są dedykowane masażery pneumatyczne?

Dostępne pistolety do masażu to doskonałe rozwiązanie między innymi dla fizjoterapeutów, masażystów, sportowców, a także ludzi, którzy chcą zadbać o stan swojego zdrowia oraz samopoczucie. Pistolety świetnie sprawdzają się na przykład przed sesją treningową, gdyż rozgrzewają mięśnie. Jednocześnie są nieocenione po trudnych treningach, intensywnych meczach, zawodach, a także po wykonaniu pracy fizycznej. Nierzadko również z masażerów pneumatycznych korzystają osoby, które sporo czasu spędzają w pozycji siedzącej. W związku z tym na pistolety z naszej firmy wybierają na przykład programiści oraz zawodowi kierowcy. To oczywiście tylko niewielka część naszych klientów. Opisywane rozwiązanie jest bowiem doskonałe dla każdego, kto zmaga się ze spiętymi mięśniami ramion, szyi oraz pleców.

Pistolety do masażu — dlaczego nasza oferta?

Warto postawić na naszą ofertę ze względu na możliwość błyskawicznej poprawy samopoczucia przy jednoczesnej oszczędności czasu. Weź także pod uwagę, że pistolety do masażu Achedaway to urządzenia zarówno nowoczesne, jak i komfortowe, które doskonale zaspokajają indywidualne potrzeby.

Dzięki tym produktom masz możliwość dotarcia do każdego obszaru ciała szybko i efektywnie. Dodatkowo możliwe jest przyspieszenie regeneracji mięśni oraz skuteczne zwiększenie zakresu ruchu. Jeżeli zatem zależy Ci na:

 • poprawie przepływu krwi,
 • złagodzeniu zmian w tkankach i mięśniach,
 • zapobiegnięciu niechcianym kontuzjom,

koniecznie zdecyduj się na zakup młotka do masażu.

Pamiętaj również o tym, że nasze masażery pneumatyczne spełniają wszystkie Twoje oczekiwania i sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach fizjoterapeutycznych. Produkty sygnowane logiem naszej firmy są bowiem wykorzystywane w ogromnej liczbie gabinetów fizjoterapeutycznych oraz klubów sportowych na całym świecie.

Dodatkowym atutem dostępnego asortymentu są atrakcyjne ceny urządzeń. W związku z tym w sytuacji, gdy chcesz zainwestować pieniądze w swoje zdrowie oraz samopoczucie, Twój budżet wcale nie ucierpi znacząco. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktowania się z nami. Zatrudnieni przez nas eksperci od wielu lat dzielą się swoją ekspercką wiedzą i wskazują najlepsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl