O Nas

Achedaway to marka produktów przeznaczonych do masażu- pistolety do masażu oraz bańki próżniowe. Sprzęt przeznaczony jest do użytku zarówno przez fizjoterapeutów, jak i osób aktywnych fizycznie, zmagających się z kontuzjami, bólami mięśni lub pragnących zadbać o profilaktykę dobrze funkcjonujących mięśni.

Achedaway staje się marką globalną, działa między innymi w Polsce, Holandii, USA, Japonii, Szwecji czy Belgii.

Klika słów od założyciela firmy ...

Odkąd pamiętam, utrzymanie sprawności fizycznej zawsze wiązało się u mnie z bólem , czy to mięśni, czy ścięgien. Próbowałem swoich sił w każdym sporcie jaki można sobie wyobrazić i przekonałem się , że spięte mięsnie potrafią być prawdziwą udręką.

Skutecznie uniemożliwiają uzyskiwanie lepszych wyników i utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Kiedy przedstawiono mi pomysł przenośnego urządzenia masującego, od razu dostrzegłem jego potencjał. Chciałem zaprojektować produkt, który będzie nie tylko wygodny, ale będzie w stanie zmienić życie użytkownika na lepsze. Projektując nasz masażer, zaprosiliśmy do współpracy wielu specjalistów od fitnessu, którzy pomogli nam stworzyć idealną technologie wibracji i masażu.

Uznaliśmy, że najlepsza nazwa dla naszych produktów będzie Achedaway – zbitka angielskich słów „ache”, czyli ból, oraz „away”, czyli oddalenie.

Niezależnie od Twojej kondycji fizycznej lub wieku, mogę Cię zapewnić, że Achedaway pozytywnie wpłynie na codzienne funkcjonowanie Twojego ciała.

Produkty Achedaway oferują najwyższą wydajność za najbardziej atrakcyjna cenę na rynku. Wypróbuj je już dziś , a przekonasz się, jak bardzo zmienią Twoje życie.

 

Tim Tian Founder - założyciel Achedaway

 

Achedaway inteligentna bańka próżniowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl